Програма



ВХОД СВОБОДЕН

ЧАСОПЕРАБИБЛИОТЕКАКУЛТУРЕН ЦЕНТЪР
11:00Курсът на живота (90 min.)Езерото Фолкън (100 min.)
12:00Пресконференция за откриването на ХІ издание на Международния филмов фестивал за ново европейско кино „Златната липа – 2024“ в гр. Стара Загора
13:00На ръба (105 min.)Градски оазис (11 min.)
Дневникът (15 min.)
15:00Роза (106 min.)Престъплението е мое (102 min.)
17:00Парижки спомени (105 min.)Извън сезона (100 min.)
17:30Церемония по откриване на ХІ издание на Международния филмов фестивал за ново европейско кино „Златната липа – 2024“ в гр. Стара Загора
18:30Все още има утре (118 min.)
19:00Филип (125 min.)Доверие (120 min.)
21:00Страсти в кухнята (135 min.)Красивата Елен (92 min.)Голда Меир (100 min.)
ЧАСОПЕРАБИБЛИОТЕКАКУЛТУРЕН ЦЕНТЪР
11:00Аз капитана (121 min.)Само ние двамата (105 min.)Курсът на живота (90 min.)
13:00Чист късмет (93 min.)Музи с български имена (54 min.)На ръба (105 min.)
15:00Светеца гражданин (100 min.)Оглушителна тишина (53 min.)
Любима (27 min.)
Жан дю Бари Фаворитката на краля (110 min.)
17:00Защото обичам лошото време (100 min.)Омъстителката (77 min.)Все още има утре (118 min.)
19:00Зона на интерес (106 min.)Пиер Бонар, художник (122 min.)Апостол (83 min.)
21:00Сухи треви (197 min.)Анатомия на едно падане (150 min.)Филип (125 min.)
ЧАСОПЕРАБИБЛИОТЕКА КУЛТУРЕН ЦЕНТЪР
11:00Алма и Оскър (88 min.)Чист късмет (93 min.)Парижки спомени (105 min.)
13:00Дворецът (110 min.)Йоргос Гунаропулос от Созопол (27 min.)
Нестинарка (30 min.)
Защото обичам лошото време (100 min.)
15:00Окарина (92 min.)Бригита (53 min.)Аз капитана (121 min.)
17:00Уроците на Блага (113 min.)Последният гларус (72 min.)Светеца гражданин (100 min.)
19:00Добрият шофьор (97 min.)Господин Блейк на вашите услуги (100 min.)Само ние двамата (105 min.)
21:00Анатомия на едно падане (150 min.)Любов. Лъжи. Кръв. (100 min.)Сухи треви (197 min.)
ЧАСОПЕРАБИБЛИОТЕКАКУЛТУРЕН ЦЕНТЪР
11:00Изгубена държава (98 min.)Апостол (83 min.)Оглушителна тишина (53 min.)
Любима (27 min.)
13:00Жан дю Бари Фаворитката на краля (110 min.)Добрият шофьор (97 min.)Уроците на Блага (113 min.)
15:00Плитката (98 min.)Котките нямат корени (27 мин.)
Фалстарт (10 min.)
Червен Адмирал (22 min.)
Алма и Оскър (88 min.)
17:00Стиснати юмруци (86 min.)Мълчание с достойнство (60 min.)Окарина (92 min.)
19:00Чума (102 min.)Господин Блейк на вашите услуги (100 min.)Дворецът (110 min.)
21:00Престъплението е мое (102 min.)Шошана (120 min.)Анатомия на едно падане (150 min.)
ЧАСОПЕРАБИБЛИОТЕКАКУЛТУРЕН ЦЕНТЪР
11:00Извън сезона (100 min.)Шошана (120 min.)Красивата Елен (92 min.)
13:00Роза (106 min.)Изгубена държава (98 min.)Последният Гларус (72 min.)
15:00Стиснати юмруци (86 min.)Чума (102 min.)
17:00Плитката (98 min.)Голда Меир (100 min.)
18:00Церемония по награждаване на ХІ издание на Международния филмов фестивал за ново европейско кино „Златната липа – 2024“ в гр. Стара Загора прожекция на наградения филм
19:00Зона на интерес (106 min.)Любов. Лъжи. Кръв. (100 min.)
21:00Пиер Бонар, художник (122 min.)Езерото Фолкън (100 min.)Страсти в кухнята (135 min.)

ЧАССъбитие Локация
12:00Пресконференция за откриването на ХІ издание на Международния филмов фестивал за ново европейско кино „Златната липа – 2024“ в гр. Стара ЗагораДържавна опера – Стара Загора, бул. „Митрополит Методий Кусев“ № 30
13:30Начало на Анимационна работилницахотел „Верея“, гр. Стара Загора, ул. „Захари Княжески“ № 52
17:30Церемония по откриване на ХІ издание на Международния филмов фестивал за ново европейско кино „Златната липа – 2024“ в гр. Стара ЗагораДържавна опера – Стара Загора, бул. „Митрополит Методий Кусев“ № 30
ЧАССъбитие Локация
10:30Пресконференция на специалния гост на ХІ издание на Международния филмов фестивал за ново европейско кино „Златната липа – 2024“ в гр. Стара ЗагораДържавна опера – Стара Загора, бул. „Митрополит Методий Кусев“ № 30
11:30Засаждане на липа в „Алеята на липите“ в гр. Стара ЗагораДържавна опера – Стара Загора, бул. „Митрополит Методий Кусев“ № 30
ЧАССъбитие Локация
16:00Представяне на книгата „Хора с прякори“ на професор Божидар МановРегионален исторически музей Стара Загора, бул. „Руски“ № 42
ЧАССъбитие Локация
11:30Откриване на изложба на Калин СърменовДържавна опера – Стара Загора, бул. „Митрополит Методий Кусев“ № 30
ЧАССъбитие Локация
12:00Пресконференция за обявяване на наградите на ХІ издание на Международния филмов фестивал за ново европейско кино „Златната липа – 2024“ в гр. Стара ЗагораДържавна опера – Стара Загора, бул. „Митрополит Методий Кусев“ № 30
18:00Церемония по награждаване на ХІ издание на Международния филмов фестивал за ново европейско кино „Златната липа – 2024“ в гр. Стара Загора прожекция на наградения филмДържавна опера – Стара Загора, бул. „Митрополит Методий Кусев“ № 30